Přístrojové ošetření pleti

Postup přístrojového ošetření v délce cca 60 min

• úprava obočí                                                                                                                                              k8

• ultrazvukový peeling

• hloubkové čištění pleti  D´Arsonvalovými proudy

• maska

• závěrečné ošetření krémem

• zvláštní péče navíc (za příplatek): zapracování aktivních látek (kapsle) – galvanizace, vacupress

 

Ultrazvuk: Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, čištění pleti je naprosto bezbolestné, neagresivní, účinné čištění vhodné i např. na hypercitlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Ultrazvuková špachtle uvolní ucpané póry, odstraňuje z pórů nečistoty vč. černých teček, dochází k odstranění odumřelých buněk, k mikromasáži a celkovému projasnění pleti.

D´Arsonval: Využívá proudy o vysoké frekvenci, které působí především na cévní systém. Používají se k povzbuzení metabolismu, zrychlují krevní oběh a především mají povrchově dezinfikující a antiseptické účinky.

Galvanizace: Podněcuje pohybové nervy a uklidňuje senzorické nervy. Omlazuje pleť a vyrovnává vrásky. Pleť je svěží, vypadá odpočatě a zdravě.

Vacupress: Do malých baněk je nasávána kožní řasa obličeje, krku a dekoltu. Pokožka se zbavuje toxických látek, přebytečné vody a tím se zbavuje obličej otoků. Ošetřené partie se okysličují a prokrvují. Po ošetření je pleť výrazně mladší, svěží, vypnutá a hydratovaná. Drobné vrásky se vyhlazují. Pravidelným ošetřením se předchází tvorbě nových vrásek, povadlé a unavené pleti. Zpevňuje se tzv. dvojitá brada a mizí váčky pod očima, které mohou být způsobeny špatnou funkcí lymfatického systému. Příznivě také působí na akné. Díky intenzivnímu prokrvení dochází k aktivaci kolagenu a elastinu v podkoží.